Retrospekcja z AMATECHNICA 2024

Wspaniały dzień dla 6500 odwiedzających z całego świata. Około 6500 odwiedzających spotkało się na targach AMATECHNICA 2024 pod „Ideas for Future”. Mieli oni okazję zapoznać się z prezentacją najnowszych maszyn ze wszystkich obszarów działania firmy, która została zorganizowana przez naszych ekspertów.

Aukcja na AMATECHNICA 2024

Wspólna aukcja 37 maszyn rolniczych zorganizowana wraz z domem aukcyjnym Euro Auctions na AMATECHNICA 2024 była pełnym sukcesem. Hitem była aukcja siewnika zawieszanego D9, z której cały zysk został przekazany do hospicjum dla dzieci w Osnabrück.

Przedstawiciele fabryczni

Mają Państwo pytania , potrzebują wsparcia ? Oto nasi przedstawiciele w Państwa rejonie.

Podwójny jubileusz w AMAZONE

7 maja to podwójne urodziny: ojca urodzonego w 1934 roku i syna w 1964 roku. Obydwaj mają razem 150 lat: Klaus Dreyer, należący do trzeciej generacji byłych właścicieli zakładów Amazone i jego syn Christian Dreyer, aktualny prezes zarządu i właściciel należący do czwartego pokolenia rodziny.

Brazylijski specjalista od rozsiewaczy nawozów MP AGRO staje się częścią grupy AMAZONE

Producent maszyn rolniczych AMAZONE z radością informuje, że brazylijski specjalista od rozsiewaczy nawozów MP AGRO, po spodziewanym uzyskaniu państwowych zezwoleń, stanie się częścią grupy AMAZONE. Przejęcie to jest ważnym kamieniem milowym dla obydwu firm i oznacza kolejny krok w kierunku umiędzynarodowienia i rozwoju grupy AMAZONE w Ameryce Południowej.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

Kosiarka wielofunkcyjna samojezdna Profihopper

Całkiem zgrabna sylwetka! Do pielęgnacji terenów zielonych AMAZONE oferuje kosiarki samojezdne Profihopper 1250 SmartLine iDrive oraz wysokowydajną kosiarkę Profihopper 1500 SmartLine.

Niekonczace sie dobre pomysły dla naszej przyszłosci

Niekończące się dobre pomysły dla naszej przyszłości - Tutaj znajdziesz innowacyjne i zrównoważone rozwiązania dla inteligentnej uprawy roślin.

Raporty z testów i jazd

Przetestowane i zaaprobowane przez profesjonalistów. Przeczytaj tutaj nasze raporty z testów i jazd w czasopismach PROFI i agrarheute i dowiedz się, jak ich redakcje oceniają wydajność naszych maszyn.

Inteligentna uprawa roślin

Czy to dotyczy siewu , nawożenia czy ochrony roślin , AMAZONE oferuje maszyny i wiedzę od żniw do żniw. Tutaj znajdą Państwo wszystkie fachowe informacje dotyczące inteligentnej uprawy roślin.