Serwis nawozowy online

Każdy użytkownik rozsiewaczy do nawozu AMAZONE może przez Internet sprawdzić właściwe ustawienia maszyny zależnie od jej typu, szerokości roboczej i gatunku nawozu.

Zamów teraz swoje indywidualne zalecenia regulacyjne dla swojego nawozu!

To bardzo proste: Pobierz kartę serwisową, wypełnij ją i wyślij razem z 5-kilogramową próbką nawozu do naszego serwisu nawozowego.
Analiza próbki jest zupełnie bezpłatna i przeprowadzana tak szybko, jak to tylko możliwe.

Bezpośrednie zasilanie Directinject

Bezpośrednie zasilanie Directinject : szybkie , uniwersalne i dostosowane do potrzeb dodatkowe uzupełnianie dawkowania środków ochrony roślin podczas aplikacji.

Rozsiewacz A Amazone ZA-TS po blisko 2500 ton

Po wysianiu 2479 ton nawozów zdecydowanie można już sporo powiedzieć na temat zalet i wad rozsiewacza. Zrobił tak Karol Lewandowski z Niewieścina k. Bydgoszczy, który po 5 latach pracy ocenił maszynę Amazone ZA-TS 4200 Profis Hydro.

Pantera 4504-HW self-propelled sprayer with Comfort-Pack plus

Pantera 4504-HW self-propelled sprayer with Comfort-Pack plus - Higher and wider with tremendous stability and maximum operating comfort. The Pantera self-propelled sprayer is now available with the new high-clearance chassis, which allows flexible, hydraulic adjustment of both the ground clearance and the track width. Handling is made especially comfortable by Comfort-Pack plus. Instead of operating taps, TwinTerminal 7.0 makes machine operation much easier with its...

Rolnictwo 4.0 z Amazone

W firmie Amazone prace nad automatyzacją prac polowych trwają od kilkunastu lat. Na tym polu niemiecki producent współpracuje ze specjalistami z różnych firm i poszukuje rozwiązań, które sprawdzą się w praktyce. Obecnie poza testami autonomicznych maszyn do uprawy, siewu, pielenia i opryskiwania trwają badania nad systemem kontrolowanej uprawy rzędowej.

Uprawa z Amazone w 2022 r.

Nowe kultywatory Cobra-2TX i linia pługów obracalnych Teres 3000 to najnowsze propozycje uprawowe marki Amazone na rok 2022. Ponadto niemiecki producent poinformował, że prowadzi badania nad projektem narzędzia o nazwie TopCut, które ma służyć do ultrapłytkiej uprawy gleby. Rolniczy Przegląd Techniczny | listopad | nr 11 (273)

Świat innowacji AMAZONE 2022

Wasza droga do inteligentnej uprawy roślin w przyszłości.Prezentujemy Państwu już teraz nowości 2022 w naszym pomieszczeniu wystawowym. Zachęcamy do skorzystania z innowacyjnego przewodnika dla uzyskania informacji w formie fachowych wykładów , filmów video i szczegółowych zdjęć .

Amazone UX SmartSprayer już pracuje

Firma Amazone przekazała swój opryskiwacz zaczepiany UX 5201 SmartSprayer o szerokości roboczej 36 metrów do praktycznej oceny podczas prac polowych w gospodarstwie. Maszyna ta potrafi wykonywać opryskiwanie punktowe na pojedyncze chwasty.

Inteligentna uprawa roślin

Czy to dotyczy siewu , nawożenia czy ochrony roślin , AMAZONE oferuje maszyny i wiedzę od żniw do żniw. Tutaj znajdą Państwo wszystkie fachowe informacje dotyczące inteligentnej uprawy roślin.

Raporty z testów i jazd

Przetestowane i zaaprobowane przez profesjonalistów. Przeczytaj tutaj nasze raporty z testów i jazd w czasopismach PROFI i agrarheute i dowiedz się, jak ich redakcje oceniają wydajność naszych maszyn.