Perfekcja precyzyjnego nawożenia: Układ rozsiewu TS

Niezawodna technika ważenia, precyzyjny system rozsiewu granicznego AutoTS, nowy proces rozsiewu granicznego BorderTS, a także innowacyjna technologia WindControl i ArgusTwin sprawiają, że ten rozsiewacz nawozu jest klasą samą w sobie.

Aplikacja mySpreader

Aplikacja in-One zapewniający doskonałe ustawienia rozsiewacza, składający się z bazy danych nawozów, cyfrowego mobilnego stanowiska pomiarowego EasyCheck oraz aplikacji EasyMix do mieszanek nawozów.

Serwis nawozowy

Jako jeden z największych producentów rozsiewaczy do nawozu w Europie prezentujemy nasz serwis nawozowy. Nasz serwis dostępny jest również przez Internet oraz jako aplikacja na telefon komórkowy.

Nowy zaczepiany zestaw uprawowo-siewny Cirrus 9004-2C Grand

Zestaw uprawowo-siewny dla dużych gospodarstw i przedsiębiorstw usługowych – Nowy zestaw uprawowo-siewny Cirrus 9004-2C Grand uzupełnia ofertę AMAZONE dla dużych gospodarstw rolnych. Maszyna jest dostępna w szerokości roboczej 9 m i z rozstawem rzędów 16,6 cm.

AMAZONE ZG-TX – Nowy rozsiewacz wielofunkcyjny – bez kompromisów

Elastyczny – precyzyjny – wydajny. Nowy zaczepiany ZG-TX od AMAZONE ustanawia nowe standardy w segmencie rozsiewaczy wielofunkcyjnych. Łatwa przebudowa między układem rozsiewu TS a nowo opracowanym układem rozsiewu wapna pozwala za pomocą jednej maszyny rozsiewać zarówno nawozy mineralne, jak i mokre wapno. ZG-TX łączy w sobie zalety układu rozsiewu TS z AutoTS zintegrowanym w tarczy, uzyskując najlepsze wyniki rozsiewu granicznego i najwyższą wydajność przy rozsiewaniu...

Samojezdny opryskiwacz polowy Pantera 7004

Maksymalna wydajność i elastyczność dzięki nowej samojezdnej maszynie AMAZONE: Pantera 7004 od AMAZONE jest kolejnym produktem w segmencie samojezdnych opryskiwaczy polowych. Wyjątkową cechą tej nowej maszyny jest jej duża pojemność zbiornika oraz nowo opracowany układ jezdny. Pantera 7004 łączy w sobie dużą wydajność z doskonałymi właściwościami jezdnymi i jest idealnym rozwiązaniem dla dużych gospodarstw i firm usługowych, stawiających maszynom najwyższe wymagania w...

Perfekcyjny rozsiew nawozu na zakrętach. Amazone CurveControl to potrafi

Rozsiewanie nawozu na łukach i w czasie pokonywania zakrętów to wyzwanie dla klasycznego dwutarczowego rozsiewacza nawozów. Rozkład nawozu zostaje zachwiany i pozostają miejsca przenawożone i nienawożone, a przy granicach pola część granul ląduje poza nimi. Pomimo wyjątkowo zaawansowanego stopnia złożoności tego problemu inżynierom firmy Amazone udało się go rozwiązać. Poznajmy system CurveControl dostępny w rozsiewaczach tego producenta.

Tyrok do orki po caliźnie

Firma Amazone wprowadziła do oferty półzawieszany pług Tyrok 400 także w wersji on-land, czyli do orki po caliźnie. Dzięki szybkiej i komfortowej zmianie pomiędzy orką po caliźnie i w bruździe, pług Tyrok Onland wyróżnia się wysokim stopniem elastyczności. Nowe typy pługa są dostępne z 7, 8 lub 9 korpusami i są przeznaczone do współpracy z ciągnikami o mocy do 400 KM.