Przedstawiciele fabryczni

Mają Państwo pytania , potrzebują wsparcia ? Oto nasi przedstawiciele w Państwa rejonie.

Retrospekcja z AMATECHNICA 2024

Wspaniały dzień dla 6500 odwiedzających z całego świata. Około 6500 odwiedzających spotkało się na targach AMATECHNICA 2024 pod „Ideas for Future”. Mieli oni okazję zapoznać się z prezentacją najnowszych maszyn ze wszystkich obszarów działania firmy, która została zorganizowana przez naszych ekspertów.

Aukcja na AMATECHNICA 2024

Wspólna aukcja 37 maszyn rolniczych zorganizowana wraz z domem aukcyjnym Euro Auctions na AMATECHNICA 2024 była pełnym sukcesem. Hitem była aukcja siewnika zawieszanego D9, z której cały zysk został przekazany do hospicjum dla dzieci w Osnabrück.

Brazylijski specjalista od rozsiewaczy nawozów MP AGRO staje się częścią grupy AMAZONE

Producent maszyn rolniczych AMAZONE z radością informuje, że brazylijski specjalista od rozsiewaczy nawozów MP AGRO, po spodziewanym uzyskaniu państwowych zezwoleń, stanie się częścią grupy AMAZONE. Przejęcie to jest ważnym kamieniem milowym dla obydwu firm i oznacza kolejny krok w kierunku umiędzynarodowienia i rozwoju grupy AMAZONE w Ameryce Południowej.

Niekonczace sie dobre pomysły dla naszej przyszłosci

Niekończące się dobre pomysły dla naszej przyszłości - Tutaj znajdziesz innowacyjne i zrównoważone rozwiązania dla inteligentnej uprawy roślin.

Raporty z testów i jazd

Przetestowane i zaaprobowane przez profesjonalistów. Przeczytaj tutaj nasze raporty z testów i jazd w czasopismach PROFI i agrarheute i dowiedz się, jak ich redakcje oceniają wydajność naszych maszyn.

Inteligentna uprawa roślin

Czy to dotyczy siewu , nawożenia czy ochrony roślin , AMAZONE oferuje maszyny i wiedzę od żniw do żniw. Tutaj znajdą Państwo wszystkie fachowe informacje dotyczące inteligentnej uprawy roślin.