Crop Care Tour Europe 2024

Samojezdny opryskiwacz Pantera 7004 łączy w sobie wysokie wydajności z doskonałmi warunkami jazdy. Nowy rozsiewacz zaczepiany ZG-TX wyznacza nową skalę w segmencie rozsiewaczy uniwersalnych. Chcemy Państwu przedstawić zalety tych dwóch nowości w ramach naszych pokazów , na które serdecznie zapraszamy i zapewniamy skromny poczęstunek.

Cieszymy się na Państwa udział !

Przewodnik orientacyjny na początek sezonu

Można wykorzystać tę pomoc w orientacji na rozpoczęcie sezonu, aby ułatwić uruchomienie maszyny. Ta pomoc w orientacji zawiera wskazówki dotyczące obsługi oraz ustawienia maszyny pozwalające uzyskać doskonałą jakość pracy.

Agregaty uprawowo-siewne dostosowane do potrzeb od mistrza świata

AMAZONE oferuje optymalne agregaty uprawowo-siewne dla każdego gospodarstwa – wszystko, czego potrzebujesz , od jednego producenta. Nasza szeroka gama maszyn obejmuje agregaty uprawowo-siewne o szerokościach roboczych od 2,5 do 6 m, które sprostają najróżniejszym wymaganiom. Nieważne, czy siejesz mechanicznie, czy pneumatycznie. Do wyboru masz kultywatory wirnikowe, brony wirnikowe i zawieszaną kompaktową bronę talerzową CombiDisc w połączeniu z bogatą ofertą wałów.

Ochrona roślin – opryskiwacz zaczepiany UX Super

Zasilanie bezpośrednie DirectInject i indywidualne przełączanie rozpylaczy AmaSelect

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

Kosiarka wielofunkcyjna samojezdna Profihopper

Całkiem zgrabna sylwetka! Do pielęgnacji terenów zielonych AMAZONE oferuje kosiarki samojezdne Profihopper 1250 SmartLine iDrive oraz wysokowydajną kosiarkę Profihopper 1500 SmartLine.

FertiSpot dla siewnika punktowego Precea

Punktowa aplikacja nawozu: Teraz teraz też z synchronizacją między nasionami i dla wszystkich typów maszyn Precea – System FertiSpot umożliwia punktowe dozowanie nawozu pod nasionami. Ze względu na przepisy prawne ograniczające ilość stosowanych nawozów, prawdziwym wyzwaniem jest coraz bardziej optymalne zastosowanie nawozów.

Technika siewu– siewnik punktowy Precea

Dokładne punkty przełączenia nasion i MultiSwitch oraz MultiBoom

Technika siewu – agregat uprawowo-siewny Cirrus

Siew bez granic– MultiBin i MultiMap

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

Kompaktowa brona talerzowa AMAZONE Catros+70003-2 Pro & Holmer Terra Varriant 435

Dla optymalnego wymiesznia gnojowicy z glebą aplikowanej przez samojezdne i duże wozy asenizacyjne , AMAZONE oferuje obok zawieszanych bron kompaktowych Catros+ o szerokościach roboczych 5 i 6 m , również zawieszaną bronę Catros+ 7003-2 Pro o szeokości roboczej 7 m. Dodatkowo dostępne są wersje zaczepiane bron kompaktowych Catros+ 03-2 TX o szerokościach roboczych 7 -9 m.

Raporty z testów i jazd

Przetestowane i zaaprobowane przez profesjonalistów. Przeczytaj tutaj nasze raporty z testów i jazd w czasopismach PROFI i agrarheute i dowiedz się, jak ich redakcje oceniają wydajność naszych maszyn.

Perfekcyjny rozsiew nawozu na zakrętach. Amazone CurveControl to potrafi

Rozsiewanie nawozu na łukach i w czasie pokonywania zakrętów to wyzwanie dla klasycznego dwutarczowego rozsiewacza nawozów. Rozkład nawozu zostaje zachwiany i pozostają miejsca przenawożone i nienawożone, a przy granicach pola część granul ląduje poza nimi. Pomimo wyjątkowo zaawansowanego stopnia złożoności tego problemu inżynierom firmy Amazone udało się go rozwiązać. Poznajmy system CurveControl dostępny w rozsiewaczach tego producenta.

Tyrok do orki po caliźnie

Firma Amazone wprowadziła do oferty półzawieszany pług Tyrok 400 także w wersji on-land, czyli do orki po caliźnie. Dzięki szybkiej i komfortowej zmianie pomiędzy orką po caliźnie i w bruździe, pług Tyrok Onland wyróżnia się wysokim stopniem elastyczności. Nowe typy pługa są dostępne z 7, 8 lub 9 korpusami i są przeznaczone do współpracy z ciągnikami o mocy do 400 KM.