Siewnik punktowy Precea

Siewnik punktowy Precea, stosowany do siewu po orce, siewu w mulcz i do siewu bezpośredniego, wyróżnia się precyzją, wysoką wydajnością i wygodną obsługą. Zapewnia najwyższej jakości rozdzielanie i dozowanie nawozu przy prędkościach roboczych do 15 km/h. Różne wersje ram zapewniają maksymalną elastyczność.

Egzamin zdany celująco: Precea 4500-2CC Super i sekcja wysiewająca PreTeC zostały uznane przez Niemieckie Towarzystwo Rolnicze DLG

W lutym 2021 roku Niemieckie Towarzystwo Rolnicze DLG opublikowało dwa sprawozdania z badań siewnika punktowego Precea 4500-2CC Super oraz sekcji wysiewającej PreTeC. Seria Precea to najnowsza generacja siewników punktowych pracujących z dużymi prędkościami firmy Amazone.

Kompaktowa brona talerzowa AMAZONE CatrosXL 6003-2TS z wałem nożowym.

Za pomocą kompaktowej brony talerzowej CatrosXL 6003-2TS wyposażonej w wał nożowy można rozdrabniać duże ilości resztek pożniwnych np. po kukurydzy czy słoneczniku , zanim zostaną one wymieszane z ziemią przez talerze.

Opryskiwacz zaczepiany UX Super

Opryskiwacz zaczepiany UX Super ze zbiornikiem o pojemności 4200 l, 5200 l, 6200 l i 11 200 l wyróżnia się w szczególności komfortową koncepcją obsługi. Super-L2 i Super-L3 imponują szerokością roboczą od 21 do 40 m i pierwszorzędnym prowadzeniem belki. Dzięki wydajnym opcjom wyposażenia opryskiwacz zaczepiany UX Super zapewnia maksymalną wydajność przy najwyższej mocy.

Perfekcyjny siew jest podstawą wysokich plonów.

Profesjonalna uprawa roślin stawia ciągle nowe wymagania : nowe rozporządzenia dotyczące rozsiewu nawozów , wycofywania niektórych środków ochrony roślin z jednej strony a z drugiej wzrastająca odporność chwastów. Również zmiany klimatyczne z długimi okresami suszy albo bardzo intensywne i krótkotrwałe opady wpływają znacznie na współczesną uprawę roślin.

Grupa AMAZONE kontynuuje dynamiczny wzrost

Grupa Amazone przekroczyła próg 500 milionów obrotów w roku gospodarczym 2020. Ponadto ten renomowany producent sprzętu rolniczego i komunalnego odnotował wzrost obrotów o 15% w porównaniu z rokiem poprzednim.

Zaczepiany agregat uprawowo-siewny AMAZONE Cirrus 3003 Compact - raport z praktyki

Odwiedziliśmy kolejnego klienta AMAZONE – Michaela Hantelmanna z Wolfenbüttel, który prowadzi tam gospodarstwo rolne. Samodzielnie uprawia on 400 ha, natomiast kolejne 700 ha uprawia wspólnie ze swoją spółdzielnią rolniczą. Do wysiewu oprócz AD-P wykorzystywany jest Cirrus 3003 Compact. Dzięki coraz węższemu oknu czasowemu, w którym musi nastąpić wysiew, szczególnie korzystna okazuje się wydajność pozwalająca uzyskać ok. 25 ha jednego dnia. Michael Hantelmann chwali też...

Inteligentna uprawa roślin

Czy to dotyczy siewu , nawożenia czy ochrony roślin , AMAZONE oferuje maszyny i wiedzę od żniw do żniw. Tutaj znajdą Państwo wszystkie fachowe informacje dotyczące inteligentnej uprawy roślin.

Raporty z testów i jazd

Przetestowane i zaaprobowane przez profesjonalistów. Przeczytaj tutaj nasze raporty z testów i jazd w czasopismach PROFI i agrarheute i dowiedz się, jak ich redakcje oceniają wydajność naszych maszyn.