Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

Nowości 2024

Dowiedz się wszystkiego o naszych nowych produktach i innowacjach w dziedzinie uprawy gleby, techniki siewu, techniki nawożenia, ochrony roślin, elektroniki oraz urządzeń zautomatyzowanych i autonomicznych.

Dziękujemy za Państwa odwiedziny

Targi Agritechnica były wspaniałym sukcesem. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy osobiście powitać tak wielu odwiedzających na terenach targowych w Hanowerze. Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszymi innowacjami i mamy nadzieję, że stoisko AMAZONE i zaprezentowane tam nowości pozostaną długo w Państwa pamięci.

Samojezdny opryskiwacz polowy Pantera 7004

Maksymalna wydajność i elastyczność dzięki nowej samojezdnej maszynie AMAZONE: Pantera 7004 od AMAZONE jest kolejnym produktem w segmencie samojezdnych opryskiwaczy polowych. Wyjątkową cechą tej nowej maszyny jest jej duża pojemność zbiornika oraz nowo opracowany układ jezdny. Pantera 7004 łączy w sobie dużą wydajność z doskonałymi właściwościami jezdnymi i jest idealnym rozwiązaniem dla dużych gospodarstw i firm usługowych, stawiających maszynom najwyższe wymagania w...

Nowy zaczepiany zestaw uprawowo-siewny Cirrus 9004-2C Grand

Zestaw uprawowo-siewny dla dużych gospodarstw i przedsiębiorstw usługowych – Nowy zestaw uprawowo-siewny Cirrus 9004-2C Grand uzupełnia ofertę AMAZONE dla dużych gospodarstw rolnych. Maszyna jest dostępna w szerokości roboczej 9 m i z rozstawem rzędów 16,6 cm.

AMAZONE ZG-TX – Nowy rozsiewacz wielofunkcyjny – bez kompromisów

Elastyczny – precyzyjny – wydajny. Nowy zaczepiany ZG-TX od AMAZONE ustanawia nowe standardy w segmencie rozsiewaczy wielofunkcyjnych. Łatwa przebudowa między układem rozsiewu TS a nowo opracowanym układem rozsiewu wapna pozwala za pomocą jednej maszyny rozsiewać zarówno nawozy mineralne, jak i mokre wapno. ZG-TX łączy w sobie zalety układu rozsiewu TS z AutoTS zintegrowanym w tarczy, uzyskując najlepsze wyniki rozsiewu granicznego i najwyższą wydajność przy rozsiewaniu...

AMAZONE AutoTill

Rozwiązanie do zautomatyzowanej i autonomicznej uprawy gleby – Dzięki nowo opracowanemu systemowi AutoTill do kultywatora mulczującego możliwe jest automatyczne regulowanie i monitorowanie funkcji maszyny. System ten umożliwia automatyczne ustawienie maszyny odpowiednio do wcześniej zdefiniowanych parametrów (głębokość robocza i prędkość) i samodzielne monitorowanie jej działania.

ISO FARM RESEARCH - DLG-Agrifuture Concept Winner 2023

The second round of voting for this year's DLG-Agrifuture Concept Winner Awards for pioneering work and future visions in agricultural technology has ended: ISO FARM RESEARCH (IFR) is one of the DLG-Agrifuture Concept Winner of the year 2023. All partners are very proud and happy about this special award.

CurveControl dla rozsiewaczy odśrodkowych AMAZONE

Za precyzyjną aplikację nawozu na łukach , firma AMAZONE została wyróżniona srebrnym medalem targów AGRITECHNICA Innovation Award 2023 – CurveControl w rozsiewaczach odśrodkowych podczas jazdy po łukach dopasowuje rozdział poprzeczny do różnej prędkości na zakręcie i koryguje wychylenie obrazu rozsiewu.

7 lat gwarancji producenta na przerdzewienie ( perforację) dla ZA-V ,ZA-TS i ZG-TS

Najlepsze z dwóch światów – lakierowanie zanurzeniowe KTL w połączeniu z lakierowaniem proszkowym . Zostań uczestnikiem myAMAZONE i skorzystaj z gwarancji na perforację. Ta gwarancja producenta na przerdzewienia ( perforację )
może być aktywowana w okresie obowiązywania zwyczajowej 12 miesięcznej gwarancji liczonej od pierwszego uruchomienia maszyny.

Tyrok do orki po caliźnie

Firma Amazone wprowadziła do oferty półzawieszany pług Tyrok 400 także w wersji on-land, czyli do orki po caliźnie. Dzięki szybkiej i komfortowej zmianie pomiędzy orką po caliźnie i w bruździe, pług Tyrok Onland wyróżnia się wysokim stopniem elastyczności. Nowe typy pługa są dostępne z 7, 8 lub 9 korpusami i są przeznaczone do współpracy z ciągnikami o mocy do 400 KM.

Przedstawiciele fabryczni

Mają Państwo pytania , potrzebują wsparcia ? Oto nasi przedstawiciele w Państwa rejonie.