CurveControl dla rozsiewaczy odśrodkowych AMAZONE

Za precyzyjną aplikację nawozu na łukach , firma AMAZONE została wyróżniona srebrnym medalem targów AGRITECHNICA Innovation Award 2023 – Opcja oprogramowania CurveControl w rozsiewaczach odśrodkowych podczas jazdy po łukach dopasowuje rozdział poprzeczny do różnej prędkości na zakręcie i koryguje wychylenie obrazu rozsiewu.

Joined forces: CLAAS, AgXeed and Amazone establish the world's first cross-industry autonomy alliance

CLAAS, AgXeed and Amazone have stepped up their collaboration in the field of highly automated and autonomous agricultural machinery and work processes by establishing the first multi-manufacturer autonomy group. 3A – ADVANCED AUTOMATION & AUTONOMY – Za precyzyjną aplikację nawozu na łukach , firma AMAZONE została wyróżniona srebrnym medalem targów AGRITECHNICA Innovation Award 2023.

7 lat gwarancji producenta na przerdzewienie ( perforację) dla ZA-V ,ZA-TS i ZG-TS

Najlepsze z dwóch światów – lakierowanie zanurzeniowe KTL w połączeniu z lakierowaniem proszkowym . Zostań uczestnikiem myAMAZONE i skorzystaj z gwarancji na perforację. Ta gwarancja producenta na przerdzewienia ( perforację )
może być aktywowana w okresie obowiązywania zwyczajowej 12 miesięcznej gwarancji liczonej od pierwszego uruchomienia maszyny.

Agregaty uprawowo-siewne dostosowane do potrzeb od mistrza świata

AMAZONE oferuje optymalne agregaty uprawowo-siewne dla każdego gospodarstwa – wszystko, czego potrzebujesz , od jednego producenta. Nasza szeroka gama maszyn obejmuje agregaty uprawowo-siewne o szerokościach roboczych od 2,5 do 6 m, które sprostają najróżniejszym wymaganiom. Nieważne, czy siejesz mechanicznie, czy pneumatycznie. Do wyboru masz kultywatory wirnikowe, brony wirnikowe i zawieszaną kompaktową bronę talerzową CombiDisc w połączeniu z bogatą ofertą wałów.

Tyrok do orki po caliźnie

Firma Amazone wprowadziła do oferty półzawieszany pług Tyrok 400 także w wersji on-land, czyli do orki po caliźnie. Dzięki szybkiej i komfortowej zmianie pomiędzy orką po caliźnie i w bruździe, pług Tyrok Onland wyróżnia się wysokim stopniem elastyczności. Nowe typy pługa są dostępne z 7, 8 lub 9 korpusami i są przeznaczone do współpracy z ciągnikami o mocy do 400 KM.

Zaczepiany siewnik punktowy Precea-TCC

Wysokie wydajności powierzchniowe i maksymalna precyzja
Zaczepiany siewnik punktowy Precea TCC, stosowany do siewu po orce i w mulcz, wyróżnia się precyzją, wysoką wydajnością i wygodną obsługą. Zapewnia precyzyjne rozdzielanie ziarna i dozowanie nawozu przy prędkościach roboczych do 15 km/h.

Przedstawiciele fabryczni

Mają Państwo pytania , potrzebują wsparcia ? Oto nasi przedstawiciele w Państwa rejonie.

Marek Zieliński, nowy szef Amazone Polska przedstawia kierunek rozwoju firmy

Od marca 2023 r. dyrektorem zarządzającym Amazone Polska jest Marek Zieliński. Czy nowy szef tego popularnego producenta sprzętu rolniczego szykuje jakieś zmiany na naszym rynku?

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

140 lat AMAZONE: ,,Pomysły na naszą przyszłość”

Kiedy 1 maja 1883 roku Heinrich Dreyer założył w Gaste koło Osnabrück firmę „H. Dreyer Fabrik für landwirtschaftliche Maschinen und Geräte” (Fabryka maszyn i narzędzi rolniczych H. Dreyer), nie mógł przypuszczać, że pewnego dnia Amazone stanie się jednym z wiodących na świecie producentów maszyn rolniczych. Od 140 lat rodzinne przedsiębiorstwo oferuje innowacyjne produkty dla rolnictwa.

Nowe pługi – 100% technologii AMAZONE

Nowe pługi Teres i Tyrok – 100% MATERIAŁU GENETYCZNEGO AMAZONE
Maksymalna stabilność i wyjątkowa jakość pracy!

Precea Performance Tour - To wynika z praktyki

W ramach ogólnoeuropejskiego Precea Performance Tour, AMAZONE towarzyszyła już ponad 30 rolnikom i przedsiębiorcom podczas siewnika punktowego AMAZONE Precea.

W sumie w 13 krajach siewnik Precea był w stanie zademonstrować swój różnorodny zakres zastosowań.

Wydajny siew punktowy z Amazone Precea-TCC

Maszyny Amazone Precea 9000-TCC i 12000-TCC pozwalają prowadzić siew punktowy na szerokościach odpowiednio 9 i 12 m. W połączeniu z prędkością roboczą wynoszącą grubo ponad 10 km/h można osiągać imponujące wydajności.