AMAZONE angażuje się w start-up AgXeed

Grupa AMAZONE zacieśnia współpracę rozwojową z holenderskim start-upem AgXeed B.V. poprzez udział finansowy w przedsiębiorstwie. Wraz z intensyfikacją udanej współpracy, AMAZONE staje się strategicznym partnerem start-upowej firmy AgXeed. Celem partnerstwa jest dalszy rozwój maszyn AMAZONE pod kątem ich autonomicznej pracy w polu.

UX SmartSprayer

Wydajność - Precyzja - Długofalowość

Chcesz zobaczyć na ŻYWO, jak działa nasz UX SmartSprayer LIVE? Dokładne terminy znajdziesz na poniższej liście.

Siewnik punktowy Precea

Siewnik punktowy Precea, stosowany do siewu po orce, siewu w mulcz i do siewu bezpośredniego, wyróżnia się precyzją, wysoką wydajnością i wygodną obsługą. Zapewnia najwyższej jakości rozdzielanie i dozowanie nawozu przy prędkościach roboczych do 15 km/h.

Bezpieczeństwo z Safety Kit

Certyfikowane, trwałe i zawsze pod ręką: środki ochrony indywidualnej w postaci wygodnej walizki Safety Kit od AMAZONE do pracy ze środkami ochrony roślin.

Opryskiwacz zaczepiany UX Super

Opryskiwacze zaczepiane UX Super ze zbiornikiem o pojemności 4200 l, 5200 l, 6200 l, 7600 l, 8600 l i 11 200 l wyróżniają się w szczególności komfortową koncepcją obsługi. Super-L2 i Super-L3 imponują szerokością roboczą od 21 do 42 m i pierwszorzędnym prowadzeniem belki.

Rozsiewacz A Amazone ZA-TS po blisko 2500 ton

Po wysianiu 2479 ton nawozów zdecydowanie można już sporo powiedzieć na temat zalet i wad rozsiewacza. Zrobił tak Karol Lewandowski z Niewieścina k. Bydgoszczy, który po 5 latach pracy ocenił maszynę Amazone ZA-TS 4200 Profis Hydro.

Rolnictwo 4.0 z Amazone

W firmie Amazone prace nad automatyzacją prac polowych trwają od kilkunastu lat. Na tym polu niemiecki producent współpracuje ze specjalistami z różnych firm i poszukuje rozwiązań, które sprawdzą się w praktyce. Obecnie poza testami autonomicznych maszyn do uprawy, siewu, pielenia i opryskiwania trwają badania nad systemem kontrolowanej uprawy rzędowej.

Uprawa z Amazone w 2022 r.

Nowe kultywatory Cobra-2TX i linia pługów obracalnych Teres 3000 to najnowsze propozycje uprawowe marki Amazone na rok 2022. Ponadto niemiecki producent poinformował, że prowadzi badania nad projektem narzędzia o nazwie TopCut, które ma służyć do ultrapłytkiej uprawy gleby. Rolniczy Przegląd Techniczny | listopad | nr 11 (273)

Świat innowacji AMAZONE 2022

Wasza droga do inteligentnej uprawy roślin w przyszłości.Prezentujemy Państwu już teraz nowości 2022 w naszym pomieszczeniu wystawowym. Zachęcamy do skorzystania z innowacyjnego przewodnika dla uzyskania informacji w formie fachowych wykładów , filmów video i szczegółowych zdjęć .

Amazone UX SmartSprayer już pracuje

Firma Amazone przekazała swój opryskiwacz zaczepiany UX 5201 SmartSprayer o szerokości roboczej 36 metrów do praktycznej oceny podczas prac polowych w gospodarstwie. Maszyna ta potrafi wykonywać opryskiwanie punktowe na pojedyncze chwasty.

Inteligentna uprawa roślin

Czy to dotyczy siewu , nawożenia czy ochrony roślin , AMAZONE oferuje maszyny i wiedzę od żniw do żniw. Tutaj znajdą Państwo wszystkie fachowe informacje dotyczące inteligentnej uprawy roślin.

Raporty z testów i jazd

Przetestowane i zaaprobowane przez profesjonalistów. Przeczytaj tutaj nasze raporty z testów i jazd w czasopismach PROFI i agrarheute i dowiedz się, jak ich redakcje oceniają wydajność naszych maszyn.