Inteligentna uprawa roślin

Czy to dotyczy siewu , nawożenia czy ochrony roślin , AMAZONE oferuje maszyny i wiedzę od żniw do żniw. Tutaj znajdą Państwo wszystkie fachowe informacje dotyczące inteligentnej uprawy roślin.

Wysoka precyzja

Dowiedz się, jaki potencjał oferują już dzisiaj nasze maszyny i rozwiązania cyfrowe w zakresie rolnictwa precyzyjnego. Więcej informacji...

Centrum aplikacji dla rozsiewaczy

3C ‒ Cost Cutting Concept

„5% większe plony przy 50% mniejszym zużyciu paliwa i 60% krótszym czasie pracy” ‒ formuła ta pokazuje korzyści, jakie są możliwe po całkowitym przejściu z konwencjonalnych metod uprawy roli na metody uprawy konserwującej.

Formuła oparta jest na wynikach testów przeprowadzonych przez firmę Amazone przy współpracy z centrum testowym DLG i FAL Braunschweig (obecnie vTI) na terenach AG Kitzen (region Lipsk).

Doświadczenia polowe

la uzyskiwania optymalnych plonów , AMAZONE oferuje Państwu kompleksowe doradztwo w zakresie stosowania różnych technologii . Podstawą do tego są wieloletnie doświadczenia polowe dotyczące uprawy gleby i siewu prowadzone w kooperacji z naukowcami w różnych lokalizacjach.