Cirrus_6003_2_Frontpacker_TT_plus_2SDH_d0_lg_IMG_9126_d1_praezison_200213_p122
Cirrus6003_GreenDrill_GD501_d0_kw_P5096421_d1_191101

» Uniwersalna koncepcja zbiornika i siewu

Cirrus oferuje różne koncepcje zbiorników do różnych zastosowań. W przypadku Cirrus CC w połączeniu z GreenDrill można dozować nawet trzy różne materiały w trzy różne miejsca. W ten sposób każdy materiał siewny jest doskonale dozowany i umieszczany. Dzięki dodatkowym redlicom wyrównującym FerTec możliwe jest również precyzyjne nawożenie pod korzeń.

Cirrus6003-2CC_MTD_d0_kw_P7118647_d1_191028

» ElectricDrive

Elektrycznie napędzany dozownik zapewnia dokładne i równomierne zachowanie ilości wysiewu dla różnych nasion od 1,5 do 400 kg/ha. Za pomocą kart aplikacyjnych można automatycznie dopasować dawkę wysiewu podczas jazdy.

cirrus_03_06.jpg

» Opony Matrix

Specjalnie opracowane opony Matrix zapewniają pasowe zagęszczenie roli. Dokładnie w tych zdefiniowanych pasach podąża redlica, która pomimo dużej szybkości zachowuje się bardzo spokojnie. Również na ulicy zapewniona jest spokojna i równomierna praca maszyny do 40 km/h. Więcej informacji...


TwinTecPlus_Scharstriegel_112_d1_190913

» Optymalne odkładanie nasion

Dzięki dwóm różnym systemom redlic RoTeC pro i TwinTeC+ w zależności od wymagania osiągnięte zostanie optymalne odkładanie nasion. Dzięki uniwersalnym talerzom równającym RoTeC pro Cirrus sprawdza się nawet przy wyjątkowo wilgotnej pogodzie. Wydajne redlice dwutalerzowe TwinTec+ są bardzo solidne i precyzyjne nawet przy wysokiej prędkości.

Cirrus6003-2CC-MTD-d0-kw-P7118674-d1-190821

» Aplikacja mySeeder:

Dzięki nowej aplikacji mySeeder można kalibrować maszynę bezpośrednio naciskając przycisk – bez uciążliwego wysiadania i wsiadania do kabiny ciągnika. Więcej informacji...


Uprawa przedsiewna AMAZONE – również z MinimumTillDisc

Pole talerzy z bezobsługowymi, ustawionymi pod specjalnym kątem talerzami, pozostawia za sobą doskonale uprawione i wyrównane pole do siewu. Głębokość uprawy można hydraulicznie dopasować podczas pracy. Przy wysiewie oszczędzającym zasoby wodne przygotowanie gleby odbywa się za pomocą MinimumTillDisc w postaci pasów tylko w tych strefach, w których porusza się redlina siewna.

AMAZONE GPS-Switch i AutoPoint

Dzięki GPS-Switch i Autopoint Cirrus bardzo dokładnie przełącza się na uwrociu i w klinach. Zapobiega się w ten sposób niepotrzebnemu nakładaniu się pasów i brakującym wysiewom.

AMAZONE Cirrus 6003-2CC z min. TillDisc & GreenDrill 501

Od teraz Cirrus-CC, nowy typ produktów w serii siewnika zaczepianego Cirrus w szerokościach roboczych od 4 m do 6 m, umożliwia aplikację dwóch różnych materiałów. Cirrus-CC posiada zbiornik ciśnieniowy o pojemności 4000 l z dwoma dozownikami elektrycznymi.

Siewnik z zespołem doprawiającym Cirrus

Więcej ilustracji produktów można znaleźć tutaj.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat techniki wysiewu

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.