Precea3000-AC_KG3001_Valtra_d0_kw_P4246081_d1_191017
SmartControl (1)

» SmartControl

Regulacja zagarniacza SmartControl w razie potrzeby automatycznie ustawia pozycję zagarniacza, dopasowując ją w dowolnym czasie automatycznie do materiału siewnego i zapobiegając brakującym i podwójnym wysiewom.

S63_01

» ElectricDrive dla zmiennej pracy maszyny

Napęd elektryczny funkcji rozdzielania ziarna zapewnia maksymalną precyzję. W ten sposób można automatycznie dopasować dawkę nasion i nawozu dzięki kartom aplikacyjnym do warunków w polu. Możliwa jest również wygodna kalibracja przez naciśnięci przycisku.

S64_02_de

» System redlic PreTeC

Kombinacja redlic dwutalerzowych i formierza redlin zapewnia precyzyjne odkładanie materiału siewnego do doskonale przygotowanej i wstępnej zagęszczonej redliny. Rolka wychwytująca dociska ziarno do bruzdy siewnej zapewniając jego optymalne umieszczenie i docisk do gleby, a następnie zamknięta bruzda zostaje kompletnie zagęszczona przez rolki dociskowe.

S68_03

» System dozowania nawozu Precis

Dzięki systemowi dozowania nawozu Precis, Precea dysponuje precyzyjnym i niezawodnym mechanizmem dozującym. Napęd elektryczny umożliwia wygodną regulację i kalibrację. Strumień powietrza kieruje nawóz bezpiecznie i pewnie do redlic nawozowych FerTec Twin.
 

Rozdzielanie AMAZONE – precyzyjnie i szybko

Rozdzielanie nadciśnieniowe zapewnia precyzyjną dystrybucję różnych materiałów siewnych przy prędkości jazdy do 15 km/h.

Precea 3000

AMAZONE prezentuje na Agritechnica nowy siewnik punktowy do pojedynczych ziaren Precea. Najpierw zaprezentowano Precea 3000 w wersji sztywnej oraz Precea 4500-2 w wersji teleskopowej. Kolejnym bestsellerem AMAZONE jest teraz siewnik nabudowany do wysiewu pojedynczych nasion Precea 3000-A z interfejsem QuickLink. Sercem Precea jest nowy rozdzielacz łączący zalety ED i EDX.

Precea 4500-2C Super

AMAZONE prezentuje na Agritechnica nowy siewnik punktowy do pojedynczych ziaren Precea. Najpierw zaprezentowano Precea 3000 w wersji sztywnej oraz Precea 4500-2 w wersji teleskopowej. Kolejnym bestsellerem AMAZONE jest teraz siewnik nabudowany do wysiewu pojedynczych nasion Precea 3000-A z interfejsem QuickLink. Sercem Precea jest nowy rozdzielacz łączący zalety ED i EDX. Dzięki temu uzyskuje się bardzo precyzyjne rozdzielenie nawet przy dużych prędkościach roboczych do...

Galeria Precea

Więcej ilustracji produktów można znaleźć tutaj.

Tym mógłbyś się również zainteresować

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat techniki wysiewu

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.