ZG-B ze zbiornikami o pojemności 5500 l i 8200 l firmy AMAZONE to wydajne rozsiewacze zaczepiane, umożliwiające ekonomiczny i ekologiczny rozsiew nawozów mineralnych i wilgotnych. Ich niezawodność i prosta obsługa sprawiają, że ZG-B nadają się idealnie do stosowania w dużych zakładach, przedsiębiorstwach usługowych lub grupach producentów rolnych. Różne warianty wyposażenia i bogate akcesoria specjalne sprawiają, że ZG-B jest indywidualnym, uniwersalnym urządzeniem do wszystkich prac związanych z nawożeniem.

ZG-B_0007

Korzyści dla użytkownika

  • Stabilny uniwersalny dwutarczowy układ rozsiewu z przekładnią pracującą w kąpieli olejowej i ochroną przed przeciążeniem umożliwia zastosowanie z nawozem mineralnym, wapnem lub innymi nawozami wilgotnymi
  • Stabilne, mocne podwozie, dostosowane do prędkości do 50 km/h
  • Duży prześwit i duże ogumienie umożliwiają zastosowanie także w najtrudniejszych warunkach
  • Zbiorniki o dużej pojemności, 5500 litrów i 8200 litrów, oszczędzają czasy jazdy i ładowania
  • Duży otwór do napełniania zapewnia proste procesy napełniania z silosu lub za pomocą ładowarki
  • Strome ściany zbiorników gwarantują ześlizgiwanie się rozsiewanego materiału także na pagórkowatym terenie
  • Gumowy pas nośny o niskim zużyciu z automatycznym sterowaniem
  • Kompaktowa plandeka odchylana, zamykająca się w bezpieczny sposób i łatwa w obsłudze
  • DüngeService – wysokiej jakości unikatowy serwis o ponad 25-letnim doświadczeniu

Wideo o produkcie

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

Rozsiewacz zaczepiany ZG-B
Zrzut ekranu z 08.07.2019 o godz. 09.17.35

Przelicznik wydajności

Przelicznik wydajności Amazone umożliwia ocenę podstawowych czynników ekonomicznych gospodarstwa rolnego przed podjęciem decyzji o inwestycji.

Teaser – technika siewu pneumatycznego

Prośba o prezentację

Usługą specjalną oferowaną w Niemczech i Austrii jest demonstracja wybranej przez Państwa maszyny przez naszego specjalistę w Państwa gospodarstwie rolnym. W tym celu prosimy o wypełnienie poniższego formularza z prośbą o prezentację.

Tym mógłbyś się również zainteresować

WindControl – cisza po naciśnięciu przycisku

WindControl pozwala permanentnie kontrolować i automatycznie kompensować obraz rozsiewu. Czujnik wiatru zamontowany na maszynie, przeprowadzający pomiary z wysoką częstotliwością, rejestruje zarówno prędkość wiatru, jak i jego kierunek i przekazuje te informacje do komputera roboczego.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

EasyCheck - Cyfrowe, mobilne stanowisko testowe w celu usprawnienia optymalizacji rozdziału poprzecznego

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.