ZG-B ze zbiornikami o pojemności 5500 l i 8200 l firmy AMAZONE to wydajne rozsiewacze zaczepiane, umożliwiające ekonomiczny i ekologiczny rozsiew nawozów mineralnych i wilgotnych. Ich niezawodność i prosta obsługa sprawiają, że ZG-B nadają się idealnie do stosowania w dużych zakładach, przedsiębiorstwach usługowych lub grupach producentów rolnych. Różne warianty wyposażenia i bogate akcesoria specjalne sprawiają, że ZG-B jest indywidualnym, uniwersalnym urządzeniem do wszystkich prac związanych z nawożeniem.

Korzyści dla użytkownika

  • Stabilny, uniwersalny, dwutarczowy układ rozsiewu z przekładnią pracującą w kąpieli olejowej i ochroną przed przeciążeniem umożliwia zastosowanie do nawozów mineralnych, wapna lub innych nawozów wilgotnych 
  • Stabilne, mocne podwozie, dostosowane do prędkości do 50 km/h 
  • Duży prześwit i duże opony umożliwiają użytkowanie nawet w najtrudniejszych warunkach 
  • Duży otwór do napełniania zapewnia proste procesy napełniania z silosu lub za pomocą ładowarki 
  • Strome ściany zbiorników gwarantują ześlizgiwanie się rozsiewanego materiału także na pagórkowatym terenie 
  • Odporna na zużycie, gumowa taśma nośna na dnie zbiornika z jej automatycznym sterowaniem

Wideo o produkcie

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

Rozsiewacz zaczepiany ZG- B

Nauka techniki rolniczej dzięki SmartLearning

Ucz się samodzielnie obsługi skomplikowanych maszyn rolniczych AMAZONE nawet poza sezonem na komputerze lub Tablet-PC, korzystając z interaktywnych szkoleń.

Raporty z testów i jazd

Przetestowane i zaaprobowane przez profesjonalistów. Przeczytaj tutaj nasze raporty z testów i jazd w czasopismach PROFI i agrarheute i dowiedz się, jak ich redakcje oceniają wydajność naszych maszyn.

Przelicznik wydajności

Przelicznik wydajności Amazone umożliwia ocenę podstawowych czynników ekonomicznych gospodarstwa rolnego przed podjęciem decyzji o inwestycji.

Tym mógłbyś się również zainteresować