Obsługa i transport

Handling und Transport (3) UF1800-FT1001_Claas_005_d2_191025

Przemyślany design i najwyższe bezpieczeństwo

Czy na podwórzu czy w stodole: Dla kompaktowego zestawu na rolkach transportowych zawsze znajdzie się odpowiednie miejsce do zaparkowania. Łatwa obsługa przypadnie każdemu do gustu już po kilku zastosowaniach. 

Mycie wnętrza zespołów opryskiwacza odbywa się ze zbiornika czystej wody UF 01. Mieszczący 100 l dodatkowy zbiornik wody pozwala na mycie zgodne z przepisami dyrektyw europejskich (zapas czystej wody wynoszący co najmniej 10 % objętości zbiornika).

Kompaktowa jednostka opryskiwacz-ciągnik jest bardzo wygodna w transporcie w szczególności po wąskich, ciasnych drogach. Przemyślany kształt FT wyeliminował wszelkie ograniczenia widoczności.

AMAZONE FT 1001 spełnia wymagania wszystkich obowiązujących dyrektyw UE oraz norm bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Opcjonalny układ oświetlenia konieczny jest wtedy, gdy zakryte są światła ciągnika. Zakryte światła mijania ciągnika, muszą zostać powtórzone na dachu ciągnika. Ich montaż na zbiorniku czołowym jest niedozwolony.

Ochrona roślin w przyszłości musi się zmienić

Ochrona roślin musi się zmienić – jest ona ważnym czynnikiem w rolnictwie pozwalającym uzyskać wysoki plon i optymalną jakość. Obydwa te czynniki odgrywają ogromną rolę w zapewnieniu żywności dla zwiększającej się ogólnoświatowej populacji.