Belka polowa Super-L3 o szerokości roboczej od 36 do 42 metrów

Super-L3-Gestänge (1) L3_36m_Ausschnitt_links_pers_Duesenkoerper_d1_190109

Firma AMAZONE zaprojektowała belkę polową Super-L3 do najbardziej ekstremalnych wymagań, zapewniając jej absolutnie stabilną pozycję. Poza belką polową o szerokości roboczej 36 m dostępna jest teraz również wersja o szerokości 42 m z dodatkowym wysięgnikiem po lewej i prawej stronie. Dzięki punktom składania na 12, 24 i 33 m belkę polową można stosować przy zmniejszonej szerokości roboczej.

W oparciu o belkę 42 m, mniejsze szerokości robocze, takie jak 40 m lub 39 m, mogą być również realizowane przy użyciu skróconego zewnętrznego wysięgnika. Dodatkowo w wysięgniku zewnętrznym można zamontować przegub redukcyjny, dzięki któremu można skrócić szerokość roboczą z np. 42 m do 39 m.

Belki polowe Super-L3 o szerokości roboczej 39 m są standardowo wyposażone w aktywne prowadzenie belki ContourControl, tłumienie drgań SwingStop oraz indywidualne przełączanie rozpylaczy AmaSwitch lub AmaSelect i każda ma system DUS pro. 

Masywne wysięgniki z hydraulicznie napinanymi przegubami odchylania w wysięgnikach zewnętrznych zapewniają absolutnie stabilną pozycję belki w każdych warunkach. Jeśli pomimo masywnej konstrukcji, powstają drgania podczas pokonywania zakrętów lub w trakcie przyspieszania, są one bezpośrednio redukowane przez system SwingStop.

Ochrona roślin w przyszłości musi się zmienić

Ochrona roślin musi się zmienić – jest ona ważnym czynnikiem w rolnictwie pozwalającym uzyskać wysoki plon i optymalną jakość. Obydwa te czynniki odgrywają ogromną rolę w zapewnieniu żywności dla zwiększającej się ogólnoświatowej populacji.