Pakiet Comfort – prosta i intuicyjna obsługa

TwinTerminal_4500L_d2_210618_CMS

Pakiet komfortowy zawiera również standardowo TwinTerminal 3.0. Dodatkowo możliwe jest automatyczne zatrzymanie napełniania przy napełnianiu przez ssanie. Opcjonalnie oferowane jest również automatyczne zatrzymanie napełniania ciśnieniowego. Podczas aplikacji, intensywność mieszania jest automatycznie regulowana w zależności od stanu napełnienia zbiornika głównego. Wraz z obniżaniem się poziomu cieczy w zbiorniku automatycznie zmniejsza się intensywność mieszania, aż do całkowitego wyłączenia. Dzięki temu mieszanie małych ilości cieczy nie powoduje spieniania. Automatyczna regulacja pracy mieszadła oferuje również jego autodynamiczne sterowanie. Oznacza to, że: jeżeli potrzebna jest większa dawka oprysku na belce polowej, to mieszadło dodatkowe zostanie zamknięte. 

Po aplikacji pakiet Comfort umożliwia w pełni automatyczne mycie, które można całkowicie obsługiwać zdalnie z kabiny. Inne funkcje takie jak mycie belki polowej, intensywne mycie zbiornika albo zdefiniowane rozcieńczenie do mającego nastąpić później dotankowania na polu, również zawiera Comfort-Paket.


Zalety:

  • Komfortowe napełnianie zbiornika cieczy roboczej i cieczy płuczącej z automatycznym zatrzymywaniem napełniania 
  • Brak spieniania cieczy roboczej dzięki automatycznemu sterowaniu zależnemu od stanu napełnienia i wyłączanej funkcji mieszadła
  • Zawsze pełna wydajność opryskiwania i mieszania dzięki w pełni zautomatyzowanemu sterownikowi mieszadła
  • Zdalnie obsługiwane, automatyczne programy czyszczenia zapewniające czystość opryskiwacza

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ochrony roślin

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.