Pakiet Comfort – prosta i intuicyjna obsługa

TwinTerminal_4500L_d2_210618_CMS

Pakiet komfortowy zawiera również standardowo TwinTerminal 3.0. Dodatkowo możliwe jest automatyczne zatrzymanie napełniania przy napełnianiu przez ssanie. Opcjonalnie oferowane jest również automatyczne zatrzymanie napełniania ciśnieniowego. Podczas aplikacji, intensywność mieszania jest automatycznie regulowana w zależności od stanu napełnienia zbiornika głównego. Wraz z obniżaniem się poziomu cieczy w zbiorniku automatycznie zmniejsza się wydajność mieszania, aż do całkowitego wyłączenia. Dzięki temu mieszanie małych ilości cieczy nie powoduje spieniania. Automatyczna regulacja pracy mieszadła oferuje również jego autodynamiczne sterowanie. Oznacza to, że jeżeli potrzebna jest większa dawka oprysku na belce polowej, to mieszadło dodatkowe zostanie zamknięte. 

Po aplikacji pakiet Comfort umożliwia w pełni automatyczne mycie, które można całkowicie obsługiwać zdalnie z kabiny. Inne funkcje takie jak mycie belki polowej, intensywne mycie zbiornika albo zdefiniowane rozcieńczenie do mającego nastąpić później dotankowania na polu, również zawiera Comfort-Paket.


Zalety:

Ochrona roślin w przyszłości musi się zmienić

Ochrona roślin musi się zmienić – jest ona ważnym czynnikiem w rolnictwie pozwalającym uzyskać wysoki plon i optymalną jakość. Obydwa te czynniki odgrywają ogromną rolę w zapewnieniu żywności dla zwiększającej się ogólnoświatowej populacji.