Różne kształty kół zagęszczających

Die verschiedenen Formen des Packerrads (1) Condorscharrad_Luftrad_Schatten_156_d1_20230918_CMS

  1. Koło pneumatyczne
    Koło pneumatyczne Koło pneumatyczne sprawdza się w bardzo różnych warunkach pracy. Od mokrej gleby koło uwalnia się wskutek własnego ruchu ,odkształcenia. W suchych warunkach koło zapewnia dokładne zagęszczenie gleby.
  2. Koło z wypełnieniem piankowym o profilu okrągłym
    To wytrzymałe koło idealnie nadaje się do używania w trudnych warunkach na suchych i twardych ścierniskach. Można zapomnieć o problemie przedziurawionych kół i kosztownych przestojów. Mocne koło zapewnia optymalne zagęszczenie gleby w redlinie wysiewu.
  3. Koło z wypełnieniem piankowym o profilu trójkątnym
    Klinowy kształt koła pozwala uzyskać maksymalny nacisk przy szczególnie suchych warunkach i na glebach lekkich. Jego wytrzymałość okazuje się bezcenna szczególnie podczas siewu na twardym ściernisku.
  4. Koło półpneumatyczne
    To prawdziwie wszechstronne koło. Gruba ścianka z gumy sprawia, że koło jest wyjątkowo odporne na twardych ścierniskach. W suchych warunkach koło półpneumatyczne pozwala uzyskać bardzo dobre zagęszczanie. Komora powietrzna zapewnia bardzo dobre właściwości toczne, zapobiegając oblepianiu koła mokrą ziemią.
  5. Rolki V
    Rolki V są przeznaczone głównie do siewu roślin wymagających płytkiego odkładania, np. rzepaku. Ponadto dzięki zagęszczeniu kierunkowemu (pasmowemu) z prawej i lewej strony siewu można dokładnie zamknąć redlinę. W warunkach siewu w mulcz możliwe jest również zmniejszenie rozsypywania nasion w rzędach.

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.