Doznawać & Nabywać

GPS ScenarioControl z wyróżnieniem FARM MACHINE 2023

Nowe oprogramowanie terminala AMAZONE GPS ScenarioControl do automatyzacji skomplikowanych procesów przełączania otrzymało nagrodę „FARM MACHINE 2023” podczas targów SIMA 2022 w Paryżu. To cenne wyróżnienie z branży maszyn rolniczych jest przyznawane przez międzynarodowe jury złożone z dziennikarzy prasy fachowej. AMAZONE ze swoim GPS ScenarioControl odniósł zwycięstwo w kategorii oprogramowania.

Brona wirnikaowa KE 6002-2 Rotamix

AMAZONE rozszerza paletę produktów nowych bron wirnikowych KE 02 Rotamix o składaną wersję o szerokości 6 m. KE 6002-2 -400 Rotamix jest przeznaczona do ciągników o mocy do 400 KM i charakteryzuje się szczególnie dużą wydajnością i bardzo dobrym rozdrobnieniem gleby.

Serwis nawozowy online

Każdy użytkownik rozsiewaczy do nawozu AMAZONE może przez Internet sprawdzić właściwe ustawienia maszyny zależnie od jej typu, szerokości roboczej i gatunku nawozu.

Precea Performance Tour - To wynika z praktyki

W ramach ogólnoeuropejskiego Precea Performance Tour, AMAZONE towarzyszyła już ponad 30 rolnikom i przedsiębiorcom podczas siewnika punktowego AMAZONE Precea.

W sumie w 13 krajach siewnik Precea był w stanie zademonstrować swój różnorodny zakres zastosowań.

UF jest nie do pobicia...

... chyba że w wersji samojezdnej ze ZBIORNIKIEM PRZEDNIM!
Praktyczne rozwiązanie ze zbiornikami o pojemności do 3500 l

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE 4.0 : Stawianie czoła wyzwaniom rolnictwa dzięki inteligentnym rozwiązaniom

AMAZONE zawsze dążyło do celu , jakim jest oferowanie naszym klientom technologii cyfrowych , które zapewniają optymalny rozwój plantacji z gwarantowanymi plonami i ich jakością przy jednoczesnej redukcji stosowania środków ochrony roślin i nawozów. AMAZONE 4.0 jest zatem kluczowym terminem dla zorientowanych na klienta cyfrowych rozwiązań , które umożliwiają inteligentną uprawę roślin.

Rozsiewacz A Amazone ZA-TS po blisko 2500 ton

Po wysianiu 2479 ton nawozów zdecydowanie można już sporo powiedzieć na temat zalet i wad rozsiewacza. Zrobił tak Karol Lewandowski z Niewieścina k. Bydgoszczy, który po 5 latach pracy ocenił maszynę Amazone ZA-TS 4200 Profis Hydro.

Rolnictwo 4.0 z Amazone

W firmie Amazone prace nad automatyzacją prac polowych trwają od kilkunastu lat. Na tym polu niemiecki producent współpracuje ze specjalistami z różnych firm i poszukuje rozwiązań, które sprawdzą się w praktyce. Obecnie poza testami autonomicznych maszyn do uprawy, siewu, pielenia i opryskiwania trwają badania nad systemem kontrolowanej uprawy rzędowej.

Uprawa z Amazone w 2022 r.

Nowe kultywatory Cobra-2TX i linia pługów obracalnych Teres 3000 to najnowsze propozycje uprawowe marki Amazone na rok 2022. Ponadto niemiecki producent poinformował, że prowadzi badania nad projektem narzędzia o nazwie TopCut, które ma służyć do ultrapłytkiej uprawy gleby. Rolniczy Przegląd Techniczny | listopad | nr 11 (273)

Amazone UX SmartSprayer już pracuje

Firma Amazone przekazała swój opryskiwacz zaczepiany UX 5201 SmartSprayer o szerokości roboczej 36 metrów do praktycznej oceny podczas prac polowych w gospodarstwie. Maszyna ta potrafi wykonywać opryskiwanie punktowe na pojedyncze chwasty.

Inteligentna uprawa roślin

Czy to dotyczy siewu , nawożenia czy ochrony roślin , AMAZONE oferuje maszyny i wiedzę od żniw do żniw. Tutaj znajdą Państwo wszystkie fachowe informacje dotyczące inteligentnej uprawy roślin.

Raporty z testów i jazd

Przetestowane i zaaprobowane przez profesjonalistów. Przeczytaj tutaj nasze raporty z testów i jazd w czasopismach PROFI i agrarheute i dowiedz się, jak ich redakcje oceniają wydajność naszych maszyn.

Obserwuj AMAZONE w mediach społecznościowych

Śledź nas w mediach społecznościowych i obserwuj, jak technologia #AMAZONE sprawdza się na całym świecie.