Samojezdny opryskiwacz polowy Pantera 4503 posiada zbiornik o pojemności 4500 l i jest dostępny z belkami polowymi o szerokości roboczej od 21 m do 40 m. Seryjny bezstopniowo regulowany rozstaw kół sprawia, że Pantera jest uniwersalnym urządzeniem, szczególnie w zastosowaniach w różnych gospodarstwach. Dzięki różnym typom podwozi Pantera, Pantera-W i Pantera-H spełnione są najróżniejsze wymagania.

Pantera 4503

Korzyści dla użytkownika

 • Doskonały, tandemowy układ jezdny – dla spokojnej, poziomej pozycji belki polowej oraz wysokiej stabilności na zboczach
 • Inteligentne zarządzanie podwoziem ze skrętem przednimi kołami, skrętem wszystkimi kołami i jazdą ukosem (psim chodem) – zapewniające jeszcze większą zwrotność
 • Bezstopniowy hydrostatyczny napęd poszczeg.lnych k.ł – dla prędkości od 0 do 50 km/h
 • Moc wtedy, kiedy jest potrzebna. Tryb ECO i tryb POWER
 • Pantera+ wyr.żniająca się doskonałą zdolnością do pokonywania wzniesień
 • Systemy obiegu cieczy DUS lub DUS Pro, zapewniające ciągły obieg cieczy roboczej
 • Prędkości robocze do 30 km/h zapewniają wysoką wydajność
 • W pełni automatyczne prowadzenie belki DistanceControl
 • Do trudnych warunk.w terenowych:
  -  Aktywne prowadzenie belki ContourControl zapewnia optymalne prowadzenie belki w pionie
  - Aktywne tłumienie drgań SwingStop redukuje poziome ruchy belki
 • Sekcje o szerokości 50 cm oraz optymalny dob.r rozpylaczy dzięki elektrycznemu przełączaniu każdego rozpylacza AmaSwitch i AmaSelect

Wideo o produkcie

AMAZONE Precision DZIŚ: Samojezdny opryskiwacz polowy Pantera
Samojezdny opryskiwacz polowy Pantera 4502
Zrzut ekranu z 08.07.2019 o godz. 09.17.35

Przelicznik wydajności

Przelicznik wydajności Amazone umożliwia ocenę podstawowych czynników ekonomicznych gospodarstwa rolnego przed podjęciem decyzji o inwestycji.

SL_Teaser

Nauka techniki rolniczej dzięki SmartLearning

Ucz się samodzielnie obsługi skomplikowanych maszyn rolniczych AMAZONE nawet poza sezonem na komputerze lub Tablet PC, korzystając z interaktywnych szkoleń.

Teaser – technika siewu pneumatycznego

Prośba o prezentację

Usługą specjalną oferowaną w Niemczech i Austrii jest demonstracja wybranej przez Państwa maszyny przez naszego specjalistę w Państwa gospodarstwie rolnym. W tym celu prosimy o wypełnienie poniższego formularza z prośbą o prezentację.

Ochrona roślin w przyszłości musi się zmienić

Ochrona roślin musi się zmienić – jest ona ważnym czynnikiem w rolnictwie pozwalającym uzyskać wysoki plon i optymalną jakość. Obydwa te czynniki odgrywają ogromną rolę w zapewnieniu żywności dla zwiększającej się ogólnoświatowej populacji.