Opryskiwacz zaczepiany UX Super ze zbiornikiem o pojemności 4200 l, 5200 l, 6200 l i 11 200 l wyróżnia się w szczególności komfortową koncepcją obsługi. Super-L2 i Super-L3 imponują szerokością roboczą od 21 do 40 m i pierwszorzędnym prowadzeniem belki. Dzięki wydajnym opcjom wyposażenia opryskiwacz zaczepiany UX Super zapewnia maksymalną wydajność przy najwyższej mocy.

Freistelle UX Super
20210308_Logo-Amazone-UX-4201-Super

Korzyści dla użytkownika

 • Mała wysokość transportowa i małe wymiary transportowe dzięki innowacyjnej budowie zbiornika i konstrukcji belki polowej
 • Lekki, kompaktowy, zwrotny – krótka konstrukcja z osią skrętną o kącie skrętu nawet 28°
 • Pyłoszczelne schowki po lewej i prawej stronie
 • SmartCenter: Elementy obsługowe skrojone na miarę – od intuicyjnie obsługiwanego pakietu standardowego do pakietu Comfort plus z ekranem dotykowym. Wszystko jest możliwe!
 • Wydajna, samossąca, niewymagająca konserwacji membranowa pompa tłokowa o wydajności do 700 l/min zapewnia duże dawki oprysku nawet przy wysokich wartościach ciśnienia roboczego
 • W pełni automatyczne prowadzenie belki DistanceControl
 • Do trudnych warunków terenowych:
  - Aktywne prowadzenie belki ContourControl zapewnia jej optymalne prowadzenie w pionie
  - Aktywne tłumienie drgań SwingStop redukuje poziome ruchy belki
 • Systemy obiegu cieczy DUS lub DUS pro zapewniające ciągłą cyrkulację cieczy roboczej
 • Sekcje o szerokości 50 cm, rozstaw rozpylaczy co 25 cm oraz optymalny dobór rozpylaczy dzięki elektrycznemu włączaniu każdego rozpylacza AmaSwitch i AmaSelect
 • Automatyczne programy mycia zapewniają doskonały efekt w każdych warunkach

Wideo o produkcie

Polowy opryskiwacz zaczepiany UX 01 Super
Pecyzja AMAZONE DZIŚ
20200127_teaser_profi-test

Test praktyczny z ochrony roślin:

AMAZONE UX 4201 Super w teście praktycznym.
Nowy UX 4201 to najwyższa klasa, bez dwóch zdań! Nieważne, czy chodzi o napełnianie i obsługę, czy o prowadzenie belki polowej!

Zrzut ekranu z 08.07.2019 o godz. 09.17.35

Przelicznik wydajności

Przelicznik wydajności Amazone umożliwia ocenę podstawowych czynników ekonomicznych gospodarstwa rolnego przed podjęciem decyzji o inwestycji.

Teaser – technika siewu pneumatycznego

Prośba o prezentację

Usługą specjalną oferowaną w Niemczech i Austrii jest demonstracja wybranej przez Państwa maszyny przez naszego specjalistę w Państwa gospodarstwie rolnym. W tym celu prosimy o wypełnienie poniższego formularza z prośbą o prezentację.

Ochrona roślin w przyszłości musi się zmienić

Ochrona roślin musi się zmienić – jest ona ważnym czynnikiem w rolnictwie pozwalającym uzyskać wysoki plon i optymalną jakość. Obydwa te czynniki odgrywają ogromną rolę w zapewnieniu żywności dla zwiększającej się ogólnoświatowej populacji.