Siewnik nabudowany GreenDrill

AMAZONE oferuje siewnik nabudowany GreenDrill, aby można było wysiewać poplon bezpośrednio lub razem z uprawą gleby. Można go łączyć zarówno z kompaktową broną talerzową Catros, CatrosXL oraz Certos, jak również z kultywatorem mulczującym Cenius, kultywatorem wirnikowym KG lub broną wirnikową typu KE. Materiał siewny jest rozdzielany przez talerz odbojowy.

Zbiornik ziarna GreenDrill ma pojemność 200 l lub 500 l i jest łatwo dostępny za pomocą schodków. W obszarze dozowania poniżej zbiornika na nasiona znajduje się wałek wysiewający, który w zależności od właściwości materiału siewnego oraz ilości wysiewu jest wyposażony w zwykłe lub drobne kółka. Wałek wysiewający jest napędzany elektrycznie, a dmuchawa elektrycznie lub hydraulicznie.

Wygodna obsługa
Do sterowania maszyną dostępny jest komputer obsługowy 5.2. Umożliwia on włączanie/wyłączanie i przełączanie wałka wysiewającego i dmuchawy. Ponadto dostępne jest menu wyboru funkcji wspomagania kalibracji oraz wskazywania prędkości jazdy, wielkości zasianej powierzchni i czasu pracy. Prędkość obrotowa wałka wysiewającego dostosuje się automatycznie do zmian prędkości jazdy, jeśli komputer pokładowy zostanie podłączony do 7-biegunowego gniazda sygnałowego ciągnika.

Freisteller Aufbausämaschine GreenDrill

Korzyści dla użytkownika

  • Wysiew poplonów i drobnonasiennych podczas zrywania ścierniska  lub uprawy gleby
  • Dostępne różne kasety dozujące
  • Szeroki siew dzięki talerzykom odbojowym
  • Łatwy dostęp poprzez schodki
  • Nowoczesny terminal obsługowy w dwóch wariantach wyposażenia

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat uprawy gleby

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.