Aukcja 37 maszyn rolniczych

Wspólna aukcja 37 maszyn rolniczych zorganizowana wraz z domem aukcyjnym Euro Auctions na AMATECHNICA 2024 była pełnym sukcesem. W ciągu półtorej godziny prowadzący aukcję wraz z zespołem sprzedał na aukcji wszystkie maszyny. Oferty można było składać zarówno na miejscu, jak i przez Internet.

Wyjątkowym sukcesem okazała się aukcja ostatniej maszyny, siewnika zawieszanego typu D9. Wygrał ją pochodzący z Borken Benedikt Schulze-Lammers, który złożył przez Internet ostateczną ofertę 12 500 EUR.

Ze względu na to, że zysk z tego siewnika miał zostać przekazany ambulatoryjnemu hospicjum dla dzieci w Osnabrück, AMAZONE i dom aukcyjny zgodzili się, aby uzupełnić cenę do okrągłej kwoty 15 000 EUR.

Amatechnica2024_d0_kw_P5236973
Od lewej do prawej: Tanja Wille z ambulatoryjnego hospicjum dla dzieci w Osnabrück, Christian i Bettina Dreyer z AMAZONE-WERKE, prowadzący aukcję Mathias Kühnel


Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gościom i domowi aukcyjnemu Euro Auctions i cieszymy się, ze mogliśmy wspomóc w ten sposób hospicjum dla dzieci Osnabrück.

Więcej informacji dotyczących AMATECHNICA 2024 można znaleźć tutaj.