Pantera_4503_d0_kw_4410_d1_200214
Rozsypal_Pantera_007_d1_190410-(1)

» Doskonała pozycja belki polowej

Belka polowa o konstrukcji znanej z branży lotniczej jest jednocześnie superlekka i superstabilna, co zapewnia jej długą żywotność. Zawieszone wahadłowo i wielokrotnie amortyzowane / resorowane zawieszenie belki polowej zapewnia bardzo spokojne jej ułożenie. Plus: Superwąska szerokość transportowa. 

Nagranie video z testów

dus

» System obiegu cieczy DUS

System obiegu cieczy DUS zapewnia równomierne stężenie cieczy roboczej od początku do końca pracy, na każdej z dysz. Nie powstają żadne osady, możliwe jest również proste płukanie przewodów roboczych wodą.

Pantera_Cockpit_001_d2_151020_rdax_170x75.jpg

» Kabina zapewniająca optymalną widoczność

Przestronna i ergonomiczna kabina zapewniająca doskonałą widoczność.

Dzięki izolacji dźwiękoszczelnej i indywidualnym możliwościom regulacji fotela, kolumny kierownicy i podłokietnika kabina zapewnia maksymalny komfort. Optymalna wentylacja kabiny kategorii 4 zapobiega przedostawaniu się pyłu i oparów.

Motor_Pantera_4F_d0_kw_IMG_3202_4_d2_170202_rdax_170x141.jpg

» Inteligentne zarządzanie silnikiem

Praca umożliwiająca optymalne wykorzystanie paliwa dzięki inteligentnemu sterowaniu silnikiem z trybem ECO i trybem Power. Nowoczesny hydrostatyczny napęd pojedynczych kół umożliwia bezstopniową prędkość jazdy od 0 do 50 km/h.

AMAZONE Precision DZIŚ: Samojezdny opryskiwacz polowy Pantera

Samojezdny opryskiwacz polowy Pantera 4503 posiada zbiornik o pojemności 4500 l i jest dostępny z belkami polowymi o szerokości roboczej od 21 m do 40 m. Seryjny bezstopniowo regulowany rozstaw kół sprawia, że Pantera jest uniwersalnym urządzeniem, szczególnie w zastosowaniach w różnych gospodarstwach. Dzięki różnym typom podwozi Pantera, Pantera-W i Pantera-H spełnione są najróżniejsze wymagania.

AMAZONE AmaSelect

Dokładne przełączanie na uwrociu i klinach w połączeniu z automatycznym przełączaniem sekcji szerokości GPS-Switch oraz przełączaniem poszczególnych dysz AmaSwitch lub AmaSelect.
Oszczędności mogą wynosić zależnie od warunków od 5 do 10% środka ochrony roślin.

Precyzyjny układ jezdny AMAZONE

Tandemowy układ jezdny w połączeniu z hydropneumatyczną amortyzacją zapewnia bardzo dobre dopasowanie do gleby i wysoki standard bezpieczeństwa, również na zboczach. Seryjna, bezstopniowa regulacja rozstawu kół sprawia, że Pantera może być uniwersalnie stosowana do różnych upraw przy różnych wymaganiach.

Samojezdny opryskiwacz polowy Pantera 4502

AMAZONE oferuje opryskiwacz samojezdny Pantera 4503 ze zbiornikiem o pojemności 4500 l w trzech wersjach podwozia. Podwozie standardowe z prześwitem 1,2 m i regulowanym rozstawem kół od 1,8 do 2,4 m i specjalnym podwoziem Pantera H z dodatkową regulacją wysokości i przez to zmiennym prześwitem od 1,25 do 1,7 m, z podwoziem Pantera W z w pełni automatyczną regulacją rozstawu kół od 2,25 do 3 m.

Samojezdny opryskiwacz polowy Pantera

Więcej ilustracji produktów można znaleźć tutaj.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ochrony roślin

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.