UF2002_FT_Fendt_d0_kw_4000_d1_praezison_200218_p122
Distance_control_UF_02_rdax_170x38.jpg

» Automatyczne prowadzenie belki polowej

Dokładne zachowanie zadanego odstępu między dyszą i opryskiwaną powierzchnią dzięki automatycznemu prowadzeniu belki polowej DistanceControl plus z 4 czujnikami.

dus

» System obiegu cieczy DUS

System obiegu cieczy DUS zapewnia równomierne stężenie cieczy roboczej od początku do końca pracy, na każdej z dysz. Nie powstają żadne osady, możliwe jest również proste płukanie przewodów roboczych wodą.

Amaswitch1

» Automatyczna sekcja szerokości 50 cm

Dokładne przełączanie na uwrociu i w klinach pola w połączeniu z automatycznym przełączaniem sekcji szerokości GPS-Switch i przełączaniem pojedynczych dysz AmaSwitch. 

» Zależnie od warunków oszczędność od ok. 5 do 10% środka ochrony roślin 

UF02_handbediente_Armatur_d0_kw_P1142474_d2_190122_rdax_170x202.jpg
SmartCenter z pakietem standardowym

» Centrum ustawień SmartCenter w UF 02

Cała obsługa maszyny odbywa się w sposób prosty, scentralizowany i logiczny, dzięki czemu można zapobiec błędom ustawień.

  • Opcjonalny pakiet Comfort w TwinTerminal umożliwia zdalne i zautomatyzowane sterowanie obiegu cieczy chłodzącej. Obejmuje to automatyczne zatrzymanie napełniania, automatyczne wyłączenie mieszadła, bezpieczne opróżnianie z resztek materiału siewnego bez piany oraz automatyczne czyszczenie na końcu. Wszystkie te funkcje działają w łatwy i efektywny sposób.
  • Wydajny, mieszczący 60 l rozwadniacz o mocy ssania 150 l/min gwarantuje bezpieczne rozwadnianie środków ochrony roślin i mikronawozów.
  • Dzięki zaworowi 7-drogowemu z inteligentną technologią gniazd zaworowych ciecz robocza dostaje się tylko tam, gdzie naprawdę jest potrzebna.
uf_04_14_09.jpg

» Zbiornik przedni FT

Zbiornik przedni FT umożliwia łatwe powiększenie pojemności zbiornika polowego opryskiwacza zawieszanego UF odpowiednio o 1000 lub 1500 litrów. Przy zastosowaniu systemu FlowControl i zwartej budowie zbiornika FT, zwiększa się zdecydowanie wydajność opryskiwaczy UF. Więcej informacji...

Doskonała pozycja belki polowej AMAZONE

Belka polowa o konstrukcji znanej z branży lotniczej jest jednocześnie superlekka i superstabilna, co zapewnia jej długą żywotność. Zawieszone wahadłowo i wielokrotnie amortyzowane / resorowane zawieszenie belki polowej zapewnia bardzo spokojne jej ułożenie. Plus: Superwąska szerokość transportowa.

Zawieszany opryskiwacz polowy UF 02

Kompaktowy polowy opryskiwacz zawieszany UF 02 jest dostępny ze zbiornikami o pojemności 1600 i 2000 l. Wyróżnia się on wyjątkowo przyjazną dla użytkownika konstrukcją. UF 02 to wyjątkowo wydajna maszyna wyposażona w belkę polową Super-S2 oferowaną w wariantach szerokości roboczej od 15 do 30 m. Po dołożeniu zbiornika przedniego FT pojemność zbiornika w polowym opryskiwaczu zawieszanym można bez problemu zwiększyć o 1000 l.

Zawieszany opryskiwacz polowy UF 02

Inne ilustracje produktów, patrz poniżej.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ochrony roślin

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.