Cirrus-CC – Z ciśnieniowym zbiornikiem 2-komorowym i drugim odcinkiem transportowym – Double lub Triple-Shoot

Cirrus-CC (1) Cirrus6003-2CC_MTD_Fendt_d0_kw_DJI_0355_d1_211216

Wraz z Cirrus-CC AMAZONE oferuje kolejny siewnik z koncepcją odcinka transportowego do zastosowania dwóch różnych materiałów. Różne możliwe kombinacje odcinków transportowych Cirrus-CC dają użytkownikowi szerokie możliwości zastosowania w nowoczesnej uprawie roli. Cirrus-CC, podobnie jak Cirrus-C, posiada również ciśnieniowy zbiornik 2-komorowy o pojemności 4000 litrów. 

W odróżnieniu od wersji Cirrus-C, Cirrus-CC wyposażony jest w oddzielny dozownik oraz redlicę jednotalerzową FerTeC. Umożliwia to stosowanie najróżniejszych możliwych metod wysiewu: od wysiewu pojedynczego do wysiewu za pomocą metody Double-Shoot z jednoczesnym wysiewem Single-Shoot. W połączeniu z nadbudowanym GreenDrill 501 możliwy jest również siew trzeciej rośliny. Stąd tak zwana metoda Triple-Shoot.


Redlica FerTeC

Dzięki dodatkowej redlicy jednotalerzowej FerTeC, która znajduje się przed wałem oponowym, Cirrus-CC może być używany do różnorodnego dozowania i rozmieszczania dwóch materiałów siewnych. Dzięki temu można np. aplikować dodatkowo nawóz. Wspomaga to wschody młodej rośliny.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat techniki wysiewu

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.